/ WORKSHOP /

APS PRO NEZISKOVKY III. Fundraising v praxi

Třetí pokračování oblíbeného a úspěšného kurzu! Letos jeden z účastníků získá odměnu 20.000 korun!

Počet termínů:
3
Kapacita:
10
Cena:
2000 Kč
O workshopu →

Většina kurzů nabízí teorii, my praxi! Vyberte si konkrétní firmu, na kterou si brousíte zuby, a my vás na kurzu naučíme, jak ji úspěšně přesvědčit ke spolupráci. Zpracujeme s vámi konkrétní prezentaci a tu nanečisto odprezentujete manažerům z APS. Ten nejlepší z vás získá finanční podporu od APS ve výši 20.000 korun.

“Praktickými informacemi nabité tři dny v přátelské atmosféře. Všem doporučuji.” 

Petra Nováková, Raketa dětem

“Chcete vědět, jak přestat vnímat fundraising jako horkou bramboru, ale udělat z něj zábavnou výzvu? Jděte na tento kurz.”

Andrea Podlešná, Knihovna Třinec

PROČ SE NA KURZ APS PRO NEZISKOVKY STOJÍ FRONTA

Protože je skvělý, byla by ta nejjednodušší a nejpravdivější odpověď. Třídenní kurz s podporou společnosti APS…

Celý článek na blogu →

Co získáte →
 • Konstruktivní a detailní zpětnou vazbu na váš styl fundraisingu
 • Vzor fundraisingového plánu a podporu s jeho zpracováním
 • Klíč, jak a kde shánět na provozní náklady
 • Nástroj, jak a kde hledat vhodné dárce pro vás
 • Návod, jak pečovat o dárce
 • Příklady dobré praxe z ČR i zahraničí
 • Podporu při oslovení konkrétního dárce
 • Prostor pro prezentaci nanečisto před manažery APS
 • 21 hodin vzdělávání
 • 2 hodiny individuální konzultace
 • 10 fundraisingových tipů v rámci letní online akademie
 • Ten nejlepší z vás odměnu 20.000 Kč

Tak probíhal kurz od APS loni:

Termíny →

15. 5., 20. 6., 11. 9. 2020 vždy 9–16 hod. + online letní akademie. Termíny na sebe navazují, je nutné absolvovat všechny tři! 

Cena →
Hodnota kurzu je 10.000 korun. Díky podpoře našeho partnera APS je vaše cena pouze necelých 700 korun za jeden den. Tři dny workshopu, 21 hodin vzdělávání, 2 hodiny konzultací a 10 online tipů vás bude stát pouze 2000 Kč.

Rezervujte si svou židli. Kdy jindy, když ne teď →

Chci se registrovat na workshop „APS pro neziskovky III. – Fundraising v praxi“

/ LEKTORKY /

SIMONA BAGAROVÁ

manažerka v sociální sféře

V managementu neziskových organizací a sociálních služeb se pohybuji patnáct let. Pod značkou simonab.cz už osmým rokem nabízím podporu projektům, které jsou na začátku a potřebují pomoc se startem a také projektům, které se ocitly ve slepé uličce a potřebují restart. Přednáším, pořádám workshopy, příležitostně spoluorganizuji konference. Sdílím otevřeně nejen svoje úspěchy, ale i pády. Ráda mluvím o zkušenostech z praxe a vždy mě zajímá, kdo na mých přednáškách je a proč.

Svojí práci stavím na přesvědčení, že neziskovka i firma mají stejné principy a potřebují především kvalitní management. A potvrzuje se mi, že právě ten je nejslabší stránkou většiny projektů. Ze zkušenosti vím, že problém není v nedostatku financí, ale v neefektivním řízení.

KAROLINA PUTTOVÁ

projektová manažerka, spoluzakladatelka NF Auttalk

V prostředí neziskových organizací se pohybuji bezmála patnáct let. Pracovala jsem jako sociální pracovnice, koordinátorka, projektová manažerka i ředitelka. Baví mě přes sofistikované koncepty docházet k jednoduchým každodenostem a propojovat lidi s projekty i mezi sebou. Od roku 2016 mi dělá radost i Nadační fond AutTalk, kde pracuji jako manažerka.

HANA URBANOVÁ

lektorka a manažerka v neziskovém sektoru

V neziskovém sektoru pracuji více než 15 let. Věnovala jsem se především oblasti rozvojové spolupráci, vzdělávání a v posledních letech sociálně-zdravotním službám. V letech 2008–2010 jsem vedla misi Člověka v tísni v africké Namibii a poté několik let z pražské centrály zajišťovala podporu mezinárodním týmům v několika zemích, kde Člověk v tísni pracuje.

Spolupráce s inspirativními zahraničními partnery a dárci mě před zhruba 10 lety přesvědčila, že sledování dopadu veřejně prospěšných aktivit je potřebná a běžná věc, kterou „přece každá organizace musí dělat“. Až díky vstupu do českých sociálních služeb jsem si uvědomila, že dopad – ve smyslu udržitelné kvalitativní změny – je v českém prostředí slovo v podstatě neznámé, respektive různě dezinterpretované. Tak jsem se rozhodla se s tím něco dělat.

Kontaktujte nás

Telefon: +420 777 584 026
E-mail: simona@simonab.cz

Přidejte se k nám na sítích:

Provozovatel

SB-C, z.s.
Wuchterlova 362/11
160 00 Praha 6
IČO 075 43 654

Share This