fbpx

CO UMÍME

Máme patnáct let zkušeností z neziskového i byznysového prostředí a předáváme je organizacím, které chtějí fungovat profesionálně a být úspěšné. Věříme, že neziskové organizace mají stejné principy fungování jako firmy a že nestačí dělat dobro. Je potřeba ho dělat dobře. Nabízíme několik formátů spolupráce.

WORKSHOPY

12 témat, 1 workshop měsíčně, 10 účastníků. Témata, ve kterých se cítíme být nejlepší. Když nejste spokojení, vrátíme vám peníze.

PRO KOHO? 

Pro profesionály z neziskovek, kteří ví, že firma a neziskovka mají stejné principy fungování. Pro ty, kteří chtějí růst, být úspěšní a finančně stabilní. Pro ty, kterým běžná nabídka na trhu nestačí a hledají komplexní přístup ne univerzální návody.

CO ZÍSKÁTE?

Sedm hodin vzdělávání od profesionálů z praxe. Konkrétní nástroje, které můžete ihned začít používat. Individuální pohled právě na vaši situaci. Komplexní a konstruktivní zpětnou vazbu. Podporu po absolvování kurzu.

AKTUÁLNÍ KURZY »»

KURZY NA MÍRU

Lidé, komunikace, finance. Tři hlavní pilíře našich workshopů. Konkrétní téma ladíme společně. Přesně na míru vašim zaměstnancům a potřebám.

PRO KOHO? 

Pro organizace, které chtějí vzdělávat více lidí v týmu najednou. Kurzy na míru jsou vhodný formát také pro firmy, které chtějí neziskovkám dát něco víc, než peníze. Zaplaťte projektům, které se vám líbí manažerskou podporu na klíč.

CO ZÍSKÁTE? 

Získáte nás jen pro sebe na hodinu nebo třeba na týden. Získáte unikátní kurz, který bude jen váš a 100% splní vaše očekávání. Třeba na téma strategické plánování, fundraisingová strategie, komunikace, řízení změn. Máte jiné?

NAPIŠTE NÁM »»

D.O.M.A.

Důstojnost, Otevřenost, Management, Atmosféra. Takové mají být sociálně-zdravotní služby (nejen) pro seniory. Taková služby pomáháme rozvíjet.

PRO KOHO?

Pro domovy seniorů, hospice, LDN, terénní pečovatelskou službu….pro jejich zaměstnance a klienty. Pro všechny, kteří jednou budou staří a chtějí stárnout důstojně.

CO ZÍSKÁTE?

Komplexní manažerský přístup zahrnující vše od managementu až po personál na úklid. Externí podporu na 4-6 měsíců. Aktuálně v tomto duchu pracujeme s metodikou Namaste Care. Nástroj k aktivizaci lidí s demencí používáme jako nástroj pro práci s týmem. Ten pravý najdeme i vám.

VÍCE O PROJEKTU D.O.M.A. »»

KONTAKTUJTE NÁS

Telefon: +420 777 584 026
E-mail: simona@simonab.cz

Přidejte se k nám na sítích:
 Management pro neziskovky
 Management pro neziskovky

DŮLEŽITÉ STRÁNKY

WORKSHOPY
LEKTOŘI
BLOG

PROVOZOVATEL

SB-C, z.s.
Wuchterlova 362/11
160 00 Praha 6

Share This