fbpx

CO UMÍME

Máme patnáct let zkušeností z neziskového i byznysového prostředí a předáváme je organizacím, které chtějí fungovat profesionálně a být úspěšné. Věříme, že neziskové organizace mají stejné principy fungování jako firmy a že nestačí dělat dobro. Je potřeba ho dělat dobře. Nabízíme několik formátů spolupráce.

WORKSHOPY

3 témata, 1 workshop měsíčně, 10 účastníků. Témata, ve kterých se cítíme být nejlepší. Když nejste spokojení, vrátíme vám peníze.

PRO KOHO? 

Pro profesionály z neziskovek, kteří ví, že firma a neziskovka mají stejné principy fungování. Pro ty, kteří chtějí růst, být úspěšní a finančně stabilní. Pro ty, kterým běžná nabídka na trhu nestačí a hledají komplexní přístup, ne univerzální návody.

CO ZÍSKÁTE?

Učíme jen to, co nám samotným v praxi funguje. Dáme vám konkrétní nástroje, které můžete ihned začít používat. Nabídneme komplexní a konstruktivní zpětnou vazbu a taky podporu po absolvování kurzu.

 

AKTUÁLNÍ KURZY »»

KURZY NA MÍRU

Lidé, komunikace, finance. Tři hlavní pilíře našich workshopů na míru. Konkrétní téma ladíme společně. Přesně na míru vašim zaměstnancům a potřebám.

PRO KOHO? 

Pro organizace, které chtějí vzdělávat více lidí v týmu najednou. Pro projekty, které chtějí, abychom přijeli za nimi a věnovali svůj čas pouze jim. Pro ty, kdo potřebují podporu s plánováním a řešením jejich konkrétní situace.  

CO ZÍSKÁTE? 

Získáte nás jen pro sebe na pár hodin nebo třeba na týden. Získáte unikátní kurz, který bude jen váš a 100% splní vaše očekávání. Třeba na téma strategické plánování, fundraisingová strategie, komunikace, řízení změn. Máte jiné?

NAPIŠTE NÁM »»

D.O.M.A.

Důstojnost, Otevřenost, Management, Atmosféra. Takové mají být sociálně-zdravotní služby (nejen) pro seniory. Taková služby pomáháme rozvíjet.

PRO KOHO?

Pro domovy seniorů, hospice, LDN, terénní pečovatelskou službu….pro jejich zaměstnance a klienty. Pro vedení těchto služeb i jejich týmy. Pro ty, kteří chtějí budovat místo, kde je dobře jim i klientům/pacientům. 

CO ZÍSKÁTE?

Po dobu čtyř a až šesti měsíců se budeme společně potkávat. Zaměříme se na to dobré, co chcete posílit i na to, co chcete změnit. Pomůžeme vám vytvořit kvalitní zázemí a podporu pro vaše zaměstnance a najdeme společně způsob, jak poskytovat klientům a pacientům tu nejkvalitnější péči.

VÍCE O PROJEKTU D.O.M.A. »»

DŮLEŽITÉ STRÁNKY

WORKSHOPY
CO UMÍME
BLOG

PROVOZOVATEL

SB-C, z.s.
Wuchterlova 362/11
160 00 Praha 6

Share This