fbpx

/ WORKSHOP /

FUNDRAISING V KRIZI

Jak získat potřebnou podporu pro své projekty i během krizových dnů.

Termín:
4. 5. 2020
11:00–12:00

Kapacita:
30 osob

Cena:
300 Kč

O workshopu →

Neziskovky se bojí, že přijdou o partnery. Firmy se bojí, že budou muset letošní dary neziskovkám škrtnout. My jsme během krize tři nové partnery získali. Řekneme vám jak. Krize je totiž příležitost, když ji uchopíte správně!

PROČ SE V KRIZI NEROZVÁDĚT

Většina neziskovek se nyní bojí, že přijde o své partnery. Většina firem se bojí, že letošní darovací smlouvy neziskovkám neodešle. Nikdo s nikým nemluví a všichni mají strach…

Celý článek na blogu →

Co získáte →

  • Jaké jsou principy krizového fundraisingu
  • Jak nyní fundraisovat krok za krokem
  • Jaké partnery jsme získali a proč to vyšlo
  • Proč je krize pro fundraising ideální čas

Termíny →

4. 5. 2020, 11–12 hod.
ZOOM – link obdržíte po registraci

Cena →

300 Kč

BONUS:

  • 15 minut individuální konzultace navíc

/ LEKTORKA /

SIMONA BAGAROVÁ

zakladatelka

Vystudovala jsem sociální práci, vybudovala neziskovou organizaci s 15 zaměstnanci a deseti milionovým rozpočtem. Patnáct let se věnuji managementu a spolupráci mezi firmami a neziskovými organizacemi. Rozumím, co potřebují neziskovky a vím, co chtějí firmy.

Fundraising je moje téma od roku 2005 a mou doménou je spolupráce s firemními partnery. V roce 2019 jsem postavila základy spolupráce mezi firmou LEGO a organizací Bátor tábor, v koronavirové krizi jsem na projekt testování vyfundraisovala 1,2 milionu korun, mám za sebou úspěšnou crowdfundingovou kampaň na Hithitu. Na workshopu sdílím otevřeně své zkušenosti i neúspěchy, protože věřím, že tak se naši účastníci naučí nejvíc.

Share This